loader image

УЗД суглобів в Києві

УЗД суглобів в Києві. Медична апаратура з кожним роком стає краще . Нові можливості за допомогою сучасних УЗД апаратів допомагають покращити діагностику лікарю. Наприклад, роздільна здатність сучасних УЗД апаратів з новими зручними датчиками дозволяє роздивитися дрібні структури підшкірної клітковини, сухожильно-зв’язкового апарату, нервів тощо.

При болях в суглобах ми часто знаходимо на УЗД їх причину. І це не завжди може бути запалення (синовіїти або/і теносиновіїти), пошкодження сухожильно-зв’язкового апарату. Лікар повинен знати анатомію і судинно-нервового пучка в області суглобів. Тому що іноді буває  біль в суглобі пов’язана і з тромбозом вени в даному місці, і з утворенням або порушенням структури нерву і цій області. Такі дрібні структури треба і уважно роздивитися лікарю, і мати добру роздільну здатність датчика у експертного апарату.

Нещодавно приходив молодий чоловік з болем в китиці, в промінево-запястному суглобі та передпліччі. Він отримував неоднократні травми при грі у волейбол. Пацієнт думав, що пошкодив зв’язки в суглобі. Але при УЗД  суглобу, китиці та передпліччі були виявлені утворення, які виходили з стовбуру ліктьового нерву. Цих пухлин  було декілька, як раз в області суглобу та на  передпліччі. З оболонок нерву виходять 2 виду пухлин-шваноми і нейрофіброми. Це хоча і  доброякісні пухлини, але пацієнт відчуває  біль, яка віддає по ходу нервового стовбура. Множинні такі вузли з нервового стовбура виявляються при нейрофіброматозі 1 типу, що було у даного пацієнта.

УЗД суглобів в Києві

УЗД суглобів в Києві