loader image

УЗД Солом’янський район

УЗД Солом’янський район пропонує широкий спектр медичних обстежень. Тут можна отримати якісну діагностичну допомогу та грамотну консультацію за результатами обстежень. Усі обстеження проводяться на сучасному медичному устаткуванні. Як для пекарні потрібні сучасні теплові шафи, так для лікаря його облдання.

Лікар УЗД Желудкова Ольга Миколаївна має багаторічний досвід роботи, гідну освіту, участь у престижних конференціях. Якісна діагностика – запорука успішного лікування. Ультразвукове дослідження дозволяє оцінити внутрішні органи без променевого навантаження на організм. УЗД безпечно і не чинить жодного шкідливого впливу на організм, у тому числі на стан плода під час обстеження вагітних. УЗД Солом’янський район у Києві включає обстеження щитовидної залози, органів малого тазу, черевної порожнини, кишечника, лімфовузлів, нирок та сечового міхура. УЗД серця із застосуванням доплерографії, обстеження плода на всіх етапах вагітності, обстеження кульшового суглоба у новонароджених дітей до року. Крім того, обстеження в кабінеті Желудкової Ольги включає повну конфіденційність, ввічливий підхід до кожного пацієнта та конкурентоспроможні ціни. Після проведення обстеження, лікар дає висновок та рекомендації для подальшого лікування. Своєчасна діагностика дозволяє виявити патології на ранньому терміні та уникнути тяжкого перебігу хвороби в майбутньому.

Резюме
УЗД Солом'янський район
Название статьи
УЗД Солом'янський район
Описание
УЗД Солом'янський район у Києві включає обстеження щитовидної залози, органів малого тазу, черевної порожнини, кишечника, лімфовузлів, нирок та сечового міхура.
Автор