loader image

УЗД м’яких тканин

Ультразвукове дослідження м’яких тканин це дуже велика частина в діагностиці. Дане дослідження може проводити тільки високого класу фахівець з достатнім досвідом. Нижче ми представимо випадки УЗД м’яких тканин в різних областях тіла.
Після уколів краси в обличчя бувають різні ускладнення, які виявляються точніше на УЗД.
Це і запальні ускладнення у вигляді абсцесів, і постіньекціонние інфільтрати, і фіброз і т.д.
Вміст даних інфільтратів можна оцінити за допомогою УЗД. Це і густота, обсяг, однорідність інфільтратів, що має значення для подальшої тактики лікування хірургами.
Нижче випадок постіньекціонного інфільтрату після введення філерів і мезонітей:

УЗИ мягких тканей

Підшкірні нарости, наприклад, ліпоми (з жирової тканини), освіти з м’язів, нервів-все це входить в поняття УЗД м’яких тканин.
Також запальні захворювання з сальних залоз (атероми), підшкірні абсцеси на різних частинах тіла. Нижче абсцес на статевий губі дівчинки:

УЗИ мягких тканей на Пушкинской

Бувають також пухлини, що виходять з периферичних нервів-невриноми, нейрофіброми. Вони можуть дуже турбувати і вимагають точної діагностики.
Наприклад, така невринома на руці з кукси серединного нерва:

УЗИ мягких тканей на Пушкинской метро Льва Толстого

Або ось нейрофіброма з малогомілкової нерва:

УЗИ мягких тканей на Пушкинской метро Льва Толстого Киев

На вище знімку видно, що при УЗД м’яких тканин обов’язково застосовується режим доплера (дослідження васкуляризації пухлини). Це допомагає лікареві в прийнятті рішення про характер пухлини. Більш васкуляризована пухлина насторожує в плані злоякісності і вимагає біопсії.
Також в УЗД м’яких тканин входить дослідження гематом, ударів на предмет розривів м’язів, сухожиль. Оцінюється місце розриву, його протяжність, наявність гематоми, набряку і т.д.