loader image

Кабінет УЗД Желудкової Ольги Миколаївни

Желудкова Ольга Миколаївна
У 2013 році був відкритий кабінет УЗД Желудкової Ольги Миколаївни після багатьох років роботи в різних клініках (державних і приватних), таких як Медіком Добробут, Валерія, Хелсі енд Хеппі і т.д. Ідея дозріла на підстави бажання створити незалежну діагностичну структуру, де ключова фігура-лікар з пацієнтом.
Наші послуги-це висококваліфікована УЗД-діагностика на сучасному експертному обладнанні і подальші рекомендації .Желудкова Ольга Миколаївна визначить проблему в організмі у людини і дасть рекомендації по вибору клініциста, який точно зможе цю проблему усунути. Технології: ультразвуковий апарат експертного класу Toshiba Applio 400 з додатковими програмами: доплерографія (дослідження кровотоку), еластографія сдвиговой хвилі печінки (визначення ступеня ураження-фіброзу-печінки), mSMI і cSMI (монохромне та кольорове мікросудинної зображення-сверхточная візуалізація мікросудин).
Вікова група-всі вікові групи. Географія-Київ і Україна теж, а також іноземці, які приїхали до Києва
Переваги: ​​апарат новий експертнік з вище зазначеними додатковими програмами, а також лікарі вищої категорії з досвідом роботи більше 15лет. з понад 100000 досліджень, проведеними кожним лікарем. Желудкова Ольга Миколаївна – лікар який володіє всіма методиками УЗД і пройшов по ним всім стажування та курси не тільки в Україні, а також за кордоном, член Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики та EFSUMB (European Federation of Societies for Ultrasound in Medicine and Biology) .Плюс -низькі ціни і центр міста прямо біля метро. Плюс-співпраця з іншими клініками, де тут же буде призначено правильне лікування (це наша ж репутація). Кількість досліджень, проведених Желудкової Ольгою Ніколаевной- коли цифра перейшла за 100000, перестали вважати