loader image

Доплерографія вен нижніх кінцівок

Доплерографія вен нижніх кінцівок

З огляду на складність в наших реаліях потрапити до грамотного лікаря, дуже важливо пацієнту іноді самому визначити для початку, який вид діагностики його проблеми йому треба. Що ми маємо на увазі?
Часта проблема-пацієнт приходить з болями в ногах або з набряками в ногах і не знає, що йому треба перевірити: вени, судини, суглоби або м’які тканини ніг. Тому важливо, щоб лікар УЗД мав клінічним мисленням і допоміг пацієнту розібратися хоча б у вигляді діагностіке.Ето по-перше, заощадить пацієнтові грошей, а по-друге знайде причину його скарг. Для початку хотілося б зробити акцент, що судини нижніх кінцівок-це і вени, і артерії. І проводити доплерографію судин (артерій і вен) нижніх кінцівок коштує дорожче, ніж тільки вен або тільки артерій нижніх кінцівок. Якщо пацієнт потрапляє зі своїми скаргами до грамотного сімейного лікаря для початку, то лікар звичайно ж визначить відразу, який вид дослідження необхідний. Але найчастіше пацієнт відразу хоче прийти на діагностику і все дізнатися. Доплерографія вен нижніх кінцівок дає багато інформаціі. При болях в ногах і набряках частіше ми виявляємо варикозне розширення вен нижніх кінцівок, наявність тромбів, лимфостаза. Крім того, визначаємо клапанну недостатність в венах, що важливо для вибору тактики лікування. Іноді при доплерографії вен нижніх кінцівок можуть бути виявлені проблеми не в венах, а в колінних і / або гомілковостопних суглобах. Наші лікарі обов’язково вкажуть це в протоколі і направлять до правильного фахівця. Якщо Вам потрiбен фахiвець з теплоi пiдлоги, рекомендуемо iнтернет магазин теплих підлог Термопапа, який пропонує великий асортимент товарів – гріючий кабель, інфрачервона плівка, нагрівальні мати і інше.

Перед оперативним втручанням при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок лікар УЗД маркує перфорантні вени, які неспроможні, щоб хірург чітко знав, що йому і де прибирати. Це важливо для запобігання рецидиву варикозного розширення вен.
Внизу представлений недавній випадок варикозно розширеної великої підшкірної вени і одночасно виявленої підшкірної ліпоми стегна при доплерографії вен нижніх кінцівок:

Допплерография вен нижних конечностей
Доплерографія вен нижніх кінцівок