loader image

Чоловічий пакет УЗД

Чоловічий пакет УЗД. Про необхідність проводити щорічні check up організму у жінок ми знаємо більше, ніж у чоловіків. У всіх на слуху страхи про рак молочної залози, яєчників та матки, але в стороні  стоять ризики виникнення раку, наприклад, простати у чоловіків. Чоловікам, як і жінкам необхідно слідкувати регулярно за змінами у своєму організім. За статистикою частота виявлення раку простати у чоловіків старше за 60років –від 30 до 70%. Було встановлено, що частота виявлення раку простатиы в групі скринінга була на 70% вища, ніж в контролі. В останні 15 років смертність від раку простати знизилась приблизно на 1/3, що являється результатом скринінга та підвищенням еффективності терапії. Також в останній час збільшилось число хворих з різними захворюваннями чоловічої статевої системы. Зокрема, різко збільшилась кіслькість випадків тестикулярних пухлин.

Крім онкозаховрювань, виявляюьтся також інші патології, наприклад варикоцелє (розширення вен семенного канатика), що може викликати безпліддя, а також запальні захворювання простати, придатків яєчек, самих яєчек тощо.

Тому чоловіку, як і жінці раз в рік необхідно відвідати уролога, провести УЗД органів малого тазу (калитки, простати, сечового міхура) та органів черевної порожнини. Для цього ми створили зручний чоловічий пакет всього за 1500грн. Ці дослідження чоловік проходить за один візит на сучасному обладнанні з новими доппрограмами, що дозволяє в комплексі оцінити найдрібні зміни  у вище вказаних органах на ранніх стадіях. Далі лікар дає рекомендації про  додаткові дослідження та консультації у вузьких спеціалистів, якщо це необхідно.

Нище скан утворення в периферичній зоні простати, без прорастання капсули:

Чоловічий пакет УЗД